آموزش حذف اکانت تلگرام در ۶ مرحله

61
آموزش حذف اکانت تلگرام در 6 مرحلهReviewed by عباس حبیبی on Jun 19Rating: 5.0آموزش حذف اکانت تلگرام در 6 مرحلهحذف اکانت تلگرام ، اگر از افرادی هستید که دیگر علاقه ای به حضور در تلگرام ندارید، می توانید آموزش حذف اکانت تلگرام که برایتان آماده کرده ایم را مشاهده کنید

حذف اکانت تلگرام به سادگی :

حذف اکانت تلگرام : این روزها بازار شبکه های اجتماعی بسیار داغ شده است و افراد بسیاری در این شبکه ها مشغول فعالیت هستند و بسیاری نیز از طریق آنها کسب و کارهای مختلفی راه اندازی کرده و پول در می آورند ، اما در این میان هستند افرادی که با وجود مشغله های زیاد روزمره فرصت حضور در چنین شبکه های اجتماعی را ندارند و ترجیح می دهند از این محیط ها دور بمانند.

اگر از افرادی هستید که دیگر علاقه ای به حضور در تلگرام ندارید، می توانید آموزش حذف اکانت تلگرام که برایتان آماده کرده ایم را مشاهده کرده و مراحل آموزش داده شده را دنبال کنید تا با این شبکه اجتماعی پر مخاطب خداحافظی کنید. پس همراه رادین لرن باشید…

معرفی تلگرام : 

تلگرام  نام یک مسنجر قدرتمند می باشد که به صورت اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند ، تبلت ها و اخیرا هم بر روی سیستم های شخصی و لپ تاپ ها قابل اجراست. این اپلیکیشن دارای دو مقوله بسیار مهم است که باعث محبوبیت آن شده است :

۱- سرعت  ۲-امنیت

این دو مقوله برای بسیاری از کاربران مهم است و تلگرام تنها مسنجر قدرتمندی است که توانسته است ظرف مدت کوتاهی به محبوبیت فراتر از حد انتظار برسد و شاهد رشد چشمگیر خود باشد. در ادامه برای افرادی که از این اپلیکیشن خسته شده اند و دیگر دوست ندارند در آن فعال باشند آموزش حذف اکانت تلگرام را تهیه کرده ایم .

مراحل حذف اکانت تلگرام :

مراحل حذف اکانت تلگرام بسیار ساده می باشد فقط کافی است که مراحل را طبق آموزش زیر طی کنید:

۱- به این آدرس my.telegram.org/deactivate بروید.

۲- بعد از ورود به آدرس مشخص شده که مربوط به سرویس تلگرام است در یک کادر مشخص شده از شما شماره موبایل خواسته می شود و باید  همان شماره ای که اکانت تلگرام بر روی آن نصب شده بود و قصد حذف از روی آن خط را دارید وارد کرده و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام

۳-در مرحله بعد یک رمز عبور برای شما در تلگرام ارسال می شود که آن را باید کپی کرده و در کادر Password وارد کنید و Sign In را بزنید.

حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام

۴-در صفحه بعد باید بر روی گزینه Done کلیک کنید.

۵-در این مرحله از شما خواسته می شود که بر روی گزینه قرمز رنگ که تایید حذف اکانت تلگرام است کلیک کنید.

۶-در صورت انجام دادن طبق آموزش تمامی مراحل بالا پیغام موفقیت آمیز بودن اکانت تلگرام خود را مشاهده خواهید کرد.

به چند نکته توجه کنید :

۱-بعد از انجام حذف دیگر قادر نخواهید بود که اکانت خود را بازیابی کنید پس در این موضوع حتما دقت کنید و قبل از پاک کردن تلگرام اطلاعات ضروری خود را در محلی ذخیره یا یادداشت کنید.

۲-بعد از اینکه شما اکانت خود را حذف می کنید دوستان شما در تلگرام دیگر نام و مشخصات شما را در تلگرام مشاهده نخواهند کرد و بجای آن با کلمه Deleted Account مواجه خواهند شد.

۳- و اما پیام هایی که برای دوستان و افراد دیگر ارسال کرده باشید به طور کامل باقی خواهند ماند مگر اینکه فرد مقابل پیام های شما را پاک کرده باشد.

منبع : برسام

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.